Did you know that your version of Internet Explorer is out of date?
To get the best possible experience using our website we recommend downloading one of the browsers below.

Internet Explorer 10, Firefox, Chrome, or Safari.

Celebrating 57 years of choral excellence
  • Ukrainian

    Ukrainian

ВЕСНІВКА

Проминуло 50 років ентузіястичної праці хору Веснівка. Напротязі цього часу Веснівка несла красу української пісні – церковно-літургічний репертуар, пісенне багатство наших і чужих клясиків, чар народніх пісен – по містах Канади, Америки, Европи, Арґентіни, Бразілії та України. Веснівка здобула першу нагороду у всеканадських хорових компетиціях Сібісі в роках 1983, 1986, 1990 і 1998. У 1993 р. Веснівка здобула першу нагороду на міжнародньому фестивалі у Валії, Льанґохлен, Европа, а у 2000 р. хор брав участь у першій хоровій олімпіяді в Лінс, Австрія де здобула срібну медалю. У хроніці Веснівки незабутніми залишилися концерти в Україні, виступи на світових сценах – Карнеґі Голл (Нью Йорк), Роял Алберт Голл (Англія), Папська авдиторія та собор Св. Петра в Риму. У липні 2003 р. Веснівка виступала на хоровому фестівалі в Еспанії (Cantоnigros), у якому приймало участь 47 хорів із 19 країн світу. У 2007 р. Веснівка відбула успішне турне до Польщі, а в 2010 р. відбула концерти в Португалії. В 2014 р. Веснівка на, запрошення хору ім. М. Лисенка, відбула концертове турне в Парижі, Сан Ліс і в Голландії.

УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ КАМЕРНИЙ ХОР

Зорганізований у червні 2001 р. брав участь спільно з хором Веснівка у багатьох концертах:

Різдвяній, сучасних композиторів України, Літургії Романа Гурка, твори Леонтовича, музика до слів Шевченка, Франка, Chornobyl 20, CBC Easter Celebrations, а 2008 р. у концерті присвяченому 70 роковинам Голодомору, 200 років народження Т. Шевченка, і турне в 2014 р. до Франції і Голландії.

КВІТКА ЗОРИЧ-КОНДРАЦЬКА

Дириґент Веснівки на протязі 50 років. Під її керуванням Веснівка здобула багато хорових успіхів та нагород. Найбільшим досягненням Квітки, як дириґента Веснівки, було здобуття першої нагороди на міжнародньому хоровому форумі у Валії, у 1993 році. Квітка кілька разів була викладачем на педагогічних семінарах, проводила хоровими виступами українських шкіл з нагоди релігійно-громадських імпрез, була головою екзекутиви Української Хорової Федерації Канади, була членом Европейського комітету для святкувань 1000-ліття християнства України, доповідачем на музичному симпозіюмі в Альбертському Університеті, на запрошення д-ра М. Антоновича відбула, як дириґент, турне з Візантійським хором в Україну. Квітка Зорич-Кондрацька закінчила музичний факультет Торонтського Університету, працювала як педагог музичних предметів хорового співу та оркестри в середніх школах Торонта.

Subscribe To Our Newsletter